bazenöyleolur

Kendimi bile çizmiştim kahraman olurum umuduyla.

Temamızı Giydik!

Benim tema manyaklığımı anlatmama gerek yok sanırım. Yani yıllardır bilinen bir şey bu. Ben de kabul ediyorum. Temayı geçiyorum ondan sonraki ayrıntıları kafama takmam ise tam bir sinir bozucu. Noktanın duruşunu bile dert edinebiliyorum. Bu yüzden uzun süre bloglara kepenk indirmiştim. Sonra gezi bahanesiyle tekrar geri döndüm ama o temayı da ekleyip yok abi yok diyerek bırakmıştım.

Geçenlerde Beyaz bir tema yapıyordu bazı aksaklıklardan dolayı o da kaldı. Tema istiyorum dedim dün akşam Semih’e ve Melek’e. Sabah uyandım Melek hala tema atıyordu. Yok arkadaş beğenmiyorum, beğenemiyorum. Melek krize girdi. Saatlerce bir tanesine de mi sıcak bakmaz insan? Bakamıyorum işte. En sonunda buranın da kepenklerini indirmeyi düşünüyordum ki sakince beklemenin iyi olacağını düşündüm.

Daha sonra birden bunu seçtim. Sonra Türkçeleştirmesi, o bu derken bir sürü eksik var. Benim zaten çok detaya dokunmama gibi andım var. Bir dokunsam site çökecek, sonra sunucu, hatta yetmeyip komple internet gidecek. Biliyorum, hep böyle oldu. O yüzden sakince oyalanırken gözüm Semih’i arıyor. Ne zaman ihtiyacım olsa yok. Mesaj attım cevap da atmadı. Tripleri hazırlarken bir baktım gelmiş internete. Her zamanki gibi pat diye her şeyi saydım ettim. Melek de bir yandan sıralıyor. Böyle nerede alakasız şey varsa hepsini istedim. Benim yorulduğum yerde Melek istemeye devam etti. Semih’in sabrını sonuna kadar zorladık.

Sonuçta bizim 1 saatte yapacağımızı o birkaç dakikada yapıyordu. Ne yapsaydık yani. İşte sonunda böyle bir tema çıktı ortaya. Bence beğenin ya, hatta sevip bağrınıza basın. Ben sevdim. Hatta uzun bir süre bıkana kadar bu temayı kullanmayı düşünüyorum. Bir de bak tepeye kalp falan yaptık. Nasıl şirin bir blog oldu burası böyle. Hayatımda ilk defa pembe kullanıyorum ama olsun. <3

Semih’e ve Melek’e yardımları için kocaman kalpli teşekkürler.

Yorumlar

 1. Melek
  26 mars 2013 à 21:56 (11 ans ago)

  Çok uğraştırdık Semih’i ama çok da güzel oldu he..
  Güle güle boz, eskit.. :)))

  Répondre
  • bazenoyleolur
   26 mars 2013 à 22:05 (11 ans ago)

   Ben de çok sevdim ya. Bir tatlı oldu. Ayy lütfen bozmayayım canım. Yeter artık boz boz. :))

   Répondre
 2. sinem
  24 avril 2013 à 18:13 (11 ans ago)

  harika olmuş şablon konusunda çok muzdaribim ve aynı sen gibiyim ama tek şanssızlığım benim şablon yaptırabileceğim kimsem olmaması….senin şablon süper olmuş güle güle kullan yapan arkadaşın emeklerine sağlık…yorum yazma ekranı yani şuanda yazdığım yerin yazıları siyah olsa daha iyi olcak yada koyu daha koyu bir gri bu çok silik kalmış…
  sade çok hoş bir şablon olmuş bayıldım…

  Répondre

Yorum Alanı