bazenöyleolur

Kendimi bile çizmiştim kahraman olurum umuduyla.

Kolay Fransızca – Assimil

Önceden paylaşmış olduğum Assimil’i tekrar paylaşıyorum. Eski link hayatını kaybettiği için düzenli aralıklarla sağdan soldan tekrar paylaşmam için yorumlar alıyordum. Bilgisayarımı da çaldırmış olduğum için dosyalarımı kaybetmiştim. Bu yüzden paylaşamıyordum.

Bugün tezim için hard diskte bir şeye ihtiyacım vardı. Hard diskte dosyalar arasında kaybolurken çok güzel bir dosya buldum. Sizler için de bence çok güzel haber. Assimil de bunların arasındaydı. Hasret bitti. Değil mi?

Assmil dosyasını hemen drive’a atarak sizlerle paylaşayım dedim. Umarım arayıp bulamayanlar bu güzel haber ile mutlu olur.

Hayat paylaştıkça güzel. 

Dosyalara tam olarak buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 1. EMIR FREDERIC
  16 mars 2019 à 21:22 (1 an ago)

  Merhaba. Tavsiyelerinize ictenlikle uyuyorum. C1 almak istiyorum çünkü master yapmayı düşünüyorum. Bunun icin ne önerirsiniz. Fransızca konuşma ve videoları tam anlayamıyorum. Assimil harika teşekkürler. Ozellikle C1 icin kaynak ve tavsiye istiyorum. teşekkürler.

  Répondre
  • bazenoyleolur
   07 avril 2019 à 22:46 (12 mois ago)

   Merhaba C1 almak için bol bol yazmak ve bol bol okumak gerekiyor. « Le Monde Diplomatique » okumanızı tavsiye ederim. Onun dışında DALF C1 kitaplarını alıp o sınavları çözerek pratik geliştirebilirsiniz.

   Répondre
 2. Mustafa
  02 juillet 2019 à 16:15 (9 mois ago)

  Merhaba sıfırdan başlamak istiyorum Fransızca öğrenmeye . Sizce ilk hangi kitaptan başlamalıyım öneriniz nedir?

  Répondre

Yorum Alanı