bazenöyleolur

Kendimi bile çizmiştim kahraman olurum umuduyla.

juin 2018 Arşiv

Fransızca Öğrenme Yöntemleri

Tekrar merhaba! 🙂

Fransızca dil bilgisi ve alıştırma kitabının çekilişine katılmak için youtube kanalına abone olmayı ve yorum bırakmayı unutmayınız. Çekiliş yorum yapanlar ve abone olanlar arasından otomatik seçilecektir. 🙂

Videoda bahsettiğim bütün bilgilerin dosyalarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Öncelikle olarak Assimil’in orijinal satış linkini vermek istedim ancak bulamadım. O yüzden online internet ortamı üzerindeki halini vaktiyle bilgisayarıma arşivlemiştim. Onu bu linkten indirebilirsiniz. Zip şifresi: bazenoyleolur

Bahsettiğim MOOC’ların seviyelerine göre linkleri aşağıda yer almaktadır. Dersleri takip etmesi tamamen ücretsiz olup sonunda sertifika almak isterseniz sertifika ücreti ödersiniz. Sertifia istemezseniz onu da ödemenize gerek yok.

A1: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

A2: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

B1: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

B1-B2 seviyesi için: Tıklayınız. (Kayıt dönemi güncelleniyor. Şu anda bir dönemi sona eriyor. O yüzden yeni dönem kaydı başlar.)

DELF B2 ve DALF C1 Hazırlık: Tıklayınız. (Kayıt dönemi güncelleniyor. Şu anda bir dönemi sona eriyor. O yüzden yeni dönem kaydı başlar.)

Sormak istediğiniz sorular varsa onları youtube videosunun altındaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Buradaki yorumları bildirim gelmediği için aktif olarak göremiyorum.

Görüşmek üzere!

Tuğba.