bazenöyleolur

Kendimi bile çizmiştim kahraman olurum umuduyla.

vizordenbak.com

Hatırlamıyorum ama geçen gün bir yerlerde inanılmaz derecede yazmak, çok yazmak hatta sayfalarca bir kitap yazarcasına yazmak istiyorum demiştim. Fransızca tez yazma süreci Türkçe yazma isteği uyandırdı. Ben de o yüzden kendimi burada buluyorum. 

Tamam şimdi başlığa böyle atınca reklam gibi olmuş oluyor ama değil. Size yeni açılan çok minnoş bir fotoğrafçılık forum sitesinden bahsetmek istedim. Eskiden çok güzel bir ortamı vardı. Daha ben üniversite yıllarındaydım, ilk fotoğraf makinemi aldığımda nereden nereler öğrenebilirim diye interneti kurcalıyordum. Heh işte o dönemlerde karşılaştım. Eski hali ne yazık ki teknik sorunlar nedeniyle kapandı diye biliyorum. Emin değilim. Aslında önemli olan da bu değil. Ben daha Fransa’ya yola çıkmadan önceki evre forumda aktiftim, hatırlıyorum. Sonra biraz kopmuştum. Ne zaman bir şey soracak olsam öyle girerdim. Böyle de hayırsızlık bizimkisi. Ama öyle hızlı yaşıyorum ki kendimi bile takip edemiyorum. Bu yüzden affedilebilir yanı var. 

Yakın bir tarihte gelen bir mesaj ile forumun tekrar açıldığını ve yeni bir isme sahip olduğunu öğrendim. Hatta öyle bir dönemde açıldı ki ben de bu aralar yeni fotoğraf makinesi almak istiyordum. Tam acil servis gibi. 

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız ve hatta instagramda biraz aktif olmak istiyorsanız bu forumda hiç çekinmeden sorularınızı sorabilir ışık ve kompozisyon bilginizi genişletebilirsiniz. Ayrıca youtube kanalı için de fotoğrafçılık ile ilgili içerikler hazırlanıyor. 

Foruma çıkın çıkın gelin. Buradan gelebilirsiniz

Yorumlar

  1. Çağatay
    25 février 2019 à 15:45 (7 mois ago)

    Çok teşekkür ederiz blogunda bize de yer ayırdığın için 🙏🏻 her zaman yardıma hazırız. 👍🏻

    Répondre

Yorum Alanı