Fransızca Öğrenme Yöntemleri

Tekrar merhaba! 🙂

Fransızca dil bilgisi ve alıştırma kitabının çekilişine katılmak için youtube kanalına abone olmayı ve yorum bırakmayı unutmayınız. Çekiliş yorum yapanlar ve abone olanlar arasından otomatik seçilecektir. 🙂

Videoda bahsettiğim bütün bilgilerin dosyalarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Öncelikle olarak Assimil’in orijinal satış linkini vermek istedim ancak bulamadım. O yüzden online internet ortamı üzerindeki halini vaktiyle bilgisayarıma arşivlemiştim. Onu bu linkten indirebilirsiniz. Zip şifresi: bazenoyleolur

Bahsettiğim MOOC’ların seviyelerine göre linkleri aşağıda yer almaktadır. Dersleri takip etmesi tamamen ücretsiz olup sonunda sertifika almak isterseniz sertifika ücreti ödersiniz. Sertifia istemezseniz onu da ödemenize gerek yok.

A1: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

A2: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

B1: Tıklayınız. (2020 yılına kadar açık.)

B1-B2 seviyesi için: Tıklayınız. (Kayıt dönemi güncelleniyor. Şu anda bir dönemi sona eriyor. O yüzden yeni dönem kaydı başlar.)

DELF B2 ve DALF C1 Hazırlık: Tıklayınız. (Kayıt dönemi güncelleniyor. Şu anda bir dönemi sona eriyor. O yüzden yeni dönem kaydı başlar.)

Sormak istediğiniz sorular varsa onları youtube videosunun altındaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Buradaki yorumları bildirim gelmediği için aktif olarak göremiyorum.

Görüşmek üzere!

Tuğba.

Fransızca Öğrenme Yöntemleri” için 3 yorum

  1. MOOC’a giriş yapıp A1 seviyesini açmaya çalıştım ancak her seferinde Chrome’dan girmeme rağmen benden Chrome’dan girmemi istiyor. Bir çözüm öneriniz var mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.